Profesjonalny asystent zarządu

Oferta dla kandydatów w wieku „40+”

Promocja we wpisowym i w czesnym dla osób w wieku „40+”
Warszawska Szkoła Wyższa z siedzibą w Otwocku dostrzega specjalne potrzeby osób w wieku „40+”.

Wiemy jak ważne jest solidne wykształcenie, Wiemy, że osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym napotykają na swojej ścieżce kariery trudności związane z awansem, przekwalifikowaniem, znalezieniem nowej pracy. Dzięki specjalnym warunkom studiowania dla osób w wieku „40+”, pomożemy przezwyciężyć te trudności, osiągając wymarzony cel.

• Masz 40 lat i więcej
  • Nie masz stałej pracy
  • Chcesz zmienić obecną pracę
  • Chcesz awansować
  • Myślisz o otwarciu własnej firmy
  • Chcesz uzupełnić wiedzę z danej dziedziny
  • Chcesz zdobyć nowy zawód i solidne wykształcenie
  • Chcesz poznać nowych i ciekawych ludzi

Przyjdź do naszej Uczelni. Razem zastanowimy się nad indywidualnym planem działania dla Ciebie. Z naszą pomocą nie tylko skończysz poszukiwany kierunek studiów, ale także zyskasz doświadczenie, znajomości i przyjaciół.
Zrealizuj swoje zamierzenia razem z nami.
Kandydaci „40+” niższe czesne!!!