Uczelnia liderów 2016

Warszawska Szkoła Wyższa z siedzibą w Otwocku wyróżniona certyfikatem Uczelni Liderów 2016.

5 lipca br. w Pałacu Staszica w Warszawie, siedzibie Polskiej Akademii Nauk, odbyła się Gala Finałowa VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. W jej trakcie certyfikaty i statuetki potwierdzające pozytywny wynik postępowania ewaluacyjnego w Programie odebrali reprezentanci 30 szkół wyższych z całej Polski.

JM Rektor WSW z siedzibą w Otwocku prof. dr hab. Józef Szabłowski odebrał certyfikat Uczelni Liderów 2016 r.

dr hab. Józef Szabłowski odebrał certyfikat Uczelni Liderów 2016 r.
dr hab. Józef Szabłowski odbiera certyfikat Uczelni Liderów 2016 r.
Certyfikat

Już po raz szósty w Programie „Uczelnia Liderów” wyróżniono instytucje akademickie, które w swojej działalności kładą nacisk na kształcenie praktyczne studentów, współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz wspieranie absolwentów w realizacji karier zawodowych na rynku pracy.

więcej http://www.uczelnia-liderow.pl/strona-32