Na zdjęciu: od lewej: prof. dr hab. Piotr Pysz, prof. dr. Anne Dreier rektor FHM (Niemcy), prof. dr hab. Józef Szabłowski - WSPINS w Otwocku, mgr Ewa Stępień słuchaczka MBA w Otwocku

Wizyta w Fachhochschule des Mittelstand (FHM)

W ramach partnerskiej umowy o współpracy przy organizacji studiów Master of Business Administration (MBA) między Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Nauk Społecznych w Otwocku a Fachhochschule des Mittelstand w Bielefeld w Niemczech w dniach 1.06-3.06.2015 z wizytą w Niemczech była grupa słuchaczy MBA.

Program pobytu obejmował wizyty studyjne w 3 przedsiębiorstwach (Schüco International KG, Dr Oetker, Goldenbeck GmbH) oraz w regionalnej Izbie Gospodarczej (Handelskammer Ostwestfalien). Słuchacze uczestniczyli także w wykładach na uczelni.

Na zdjęciu: od lewej: prof. dr hab. Piotr Pysz, prof. dr. Anne Dreier rektor FHM (Niemcy), prof. dr hab. Józef Szabłowski – WSPINS w Otwocku, mgr Ewa Stępień słuchaczka MBA w Otwocku

Uzgodniono, że w następnym roku akademickim z rewizytą do Polski i Otwocka przyjedzie grupa słuchaczy studiów MBA z Bielefeld. Wspólne prowadzenie studiów Master of Business Administration przez stronę polską i niemiecką jest wkładem w rozwój gospodarczy między Polską a Niemcami.

Na zdjęciu: od lewej: prof. dr hab. Józef Szabłowski - WSPINS w Otwocku; prof dr hab. Piotr Pysz, prof. dr. Anne Dreier rektor FHM (Niemcy)
Na zdjęciu: od lewej: prof. dr hab. Józef Szabłowski – WSPINS w Otwocku; prof dr hab. Piotr Pysz, prof. dr. Anne Dreier rektor FHM (Niemcy)
Na zdjęciu:  słuchacze MBA WSPINS Otwock przed siedzibą firmy Dr Oetker
Na zdjęciu: słuchacze MBA WSPINS Otwock przed siedzibą firmy Dr Oetker