Izba Przedsiębiorców Powiatu Otwockiego

Informujemy, że Warszawska Szkoła Wyższa jest członkiem Izby Przedsiębiorców Powiatu Otwockiego . W dn. 26 kwietnia br. odbyło się spotkanie Izby. WSW reprezentował pan Robert Wilczek – Pełnomocnik ds. promocji i rozwoju. Podczas spotkania zostały omówione dwa tematy :

• Sukcesja (przekazanie) działalności gospodarczej następcom oraz
  • Możliwości pozyskania wsparcia na stworzenie biznesu (do 100 000 zł na jeden projekt), a także na rozwój przedsiębiorczości na terenie powiatu otwockiego w 2017 r. (do 300 000 zł na jeden projekt).

W maju br. odbędzie się szkolenie dotyczące sukcesji działalności gospodarczejDla studentów WSW mamy dwa bezpłatne zaproszenia. Chętnych zapraszamy do kontaktu z Panem Robertem Wilczkiem – Pełnomocnikiem ds. promocji i rozwoju.