Album 25-lecia uczelni niepublicznych

Z przyjemnością informujemy o ukazaniu się nowej publikacji Warszawskiej Szkoły Wyższej w Otwocku pt. „Księga 25-lecia. Uczelnie niepaństwowe w Polsce”, przedstawiającej funkcjonowanie i rozwój wyższego szkolnictwa niepaństwowego  w okresie 25 lat istnienia w powojennej Polsce. Opracowanie składa się z czterech części. Pierwsza dotyczy warunków funkcjonowania uczelni sektora niepublicznego. W drugiej zamieszczono fragmenty wywiadów z „Księgi 10-lecia uczelni niepaństwowych w Polsce”. Trzecia część zawiera refleksje, wnioski i propozycje dotyczące przyszłości rozwoju uczelni. W czwartej części zamieszczono prezentacje uczelni niepublicznych. Wszystkich zainteresowanych naszą publikacją prosimy o kontakt: dziekanat@wsw.edu.pl ;  tel./fax 22 719 52 15.