Fotorelacja z uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów I stopnia w dniu 21 lipca br.

W dniu 21 lipca 2018 roku w Warszawskiej Szkole Wyższej z siedzibą w Otwocku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów I stopnia. Tytuł licencjata otrzymało trzydziestu studentów z kierunku studiów zarządzanie oraz finanse i rachunkowość. Uroczystość prowadził rektor uczelni prof dr hab Józef Szabłowski.  W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: Pan Roman Zdunik – członek zarządu Rady Powiatu Otwockiego, Pan Marek Leśkiewicz – radny Miasta Otwocka, Pan Marek Łaszkiewicz – dyrektor Zakładu Produkcji Drzwi Specjalistycznych w Warszawie, wykładowcy, członkowie Senatu oraz studenci.