Studia II stopnia ( MAGISTERSKIE)

Szanowni Państwo,

Prosimy o jak najszybsze zadeklarowanie osób chętnych do podjęcia studiów II stopnia celem weryfikacji iż posiadamy minimalną liczbę studentów do rozpoczęcia zapisów.

Zapraszamy do składania wypełnionych dokumentów rekrutacyjnych w dziekanacie naszej uczelni lub drogą mailową. Niezbędne formularze zostały już przesłane na Państwa adresy mailowe. Dostępne są również w naszym dziekanacie gdzie równocześnie będzie możliwość odebrania dyplomu ukończenia studiów I stopnia w twardej oprawie ( odpisy i suplementy są w trakcie realizacji).

Studentom nie zwolnionym z praktyk przypominamy o konieczności ich dostarczenia. Brak projektu uniemożliwi odebranie dyplomu I stopnia.