Oferta edukacyjna

Oferta edukacyjna

Oferta edukacyjna Warszawskiej Szkoły Wyższej z siedzibą w Otwocku  jest systematycznie modyfikowana i dostosowywana do zmian zachodzących w gospodarce.

Opracowane programy studiów są zgodne ze standardami MNiSW, potrzebami i wymaganiami rynku pracy, w tym Unii Europejskiej. Programy kształcenia dostosowane są do potrzeb gospodarki. Uczelnia stwarza możliwość podnoszenia kwalifikacji oferując studia I stopnia , studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

 

Oferta na rok akademicki 2019/2020:

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na STUDIA DZIENNE

Studia dzienne I stopnia (licencjackie) 

 1. Finanse i rachunkowość
 2. Zarządzanie

Program studiów dziennych realizowany w 3 dni w tygodniu.

Studia zaoczne I stopnia (licencjackie) 

 1. Finanse i rachunkowość
 2. Zarządzanie

Studia podyplomowe:

 1. Master of Business Administration
 2. Zarządzanie kadrami
 3. Profesjonalny asystent zarządu

Atuty Uczelni to:

 • Możliwość uzyskania dodatkowych certyfikatów, poprzez bezpłatny udział
  w dodatkowych szkoleniach i kursach organizowanych przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego Akademia Biznesu SfB,
 • wysoko wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna,
 • ECTS – Europejski System Transferu Punktów umożliwiający elastyczność studiowania i uznawanie przedmiotów zaliczonych w uczelniach europejskich,
 • plany studiów i specjalności zgodne ze standardami MNiSW, potrzebami i wymaganiami współczesnego rynku pracy, w tym w Unii Europejskiej,
 • stypendia socjalne, stypendia dla osób niepełnosprawnych, stypendia Rektora,
 • nagrody Rektora dla wyróżniających się studentów,
 • wysoka jakość kształcenia – nowoczesne metody dydaktyczne, akredytacje Państwowej Komisji Akredytacyjnej,
 • bardzo dobra baza materialna i dydaktyczna,
 • dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej na terenie Uczelni,
 • bardzo dobrze wyposażona biblioteka,
 • studia podyplomowe w różnych specjalnościach oraz Master of Business Administration prowadzone we współpracy z uczelnią Fachhochschule Osnabruck (Niemcy),
 • Jesteśmy lokalną uczelnią z najniższym czesnym w okolicy. Dobre studia nie muszą wiele kosztować.
 • W WSW nie płacisz pełnego wpisowego, dostaniesz zniżkę rodzinną a jeśli polecisz szkołę znajomym lub zapiszesz się ponownie także przyznamy Ci rabat.
 • WSW z siedzibą w Otwocku to kierunki dobrane pod kątem preferencji studentów, pracodawców i wymagań rynkowych. Szeroki wybór specjalizacji odpowiadających aktualnym potrzebom rynku pracy.
 • Profesjonalne i kompleksowe szkolenie przygotowujące do późniejszej pracy zawodowej. Z nami z najdziesz ciekawy staż i praktykę. Przez cały okres studiów możesz korzystać z wiedzy wykładowców-specjalistów w swojej dziedzinie,profesjonalnie wyposażonych pracowni zawodowych, pomocy naukowych, biblioteki, czytelni. Wszystko to zwiększa twoje szanse na rynku pracy!!!

Nauka nie musi być nudna. Pomaga w tym przyjazna atmosfera, mili wykładowcy, ciekawy sposób prowadzenia zajęć. Kompetentna obsługa przy załatwianiu spraw studenckich sprawia, że możesz skupić się na pogłębianiu swojej wiedzy.

Twoje wysiłki zostaną docenione. Za osiągnięcia w nauce możesz liczyć nie tylko na stypendium naukowe. Masz także szanse na udział w badaniach i publikacje a w rezultacie na specjalny dyplom z wyróżnieniem, który da Ci szanse na lepszy start!!!

Nasza dogodna lokalizacja jest bezspornym plusem. Uczelnia mieści się przy jednej z głównych ulic miasta, blisko od stacji PKP i okolicznych przystanków autobusowych. Wszystkie zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonych, przestronnych salach wykładowych i pracowniach. Dzięki temu nie tracisz czasu na przemieszczanie i możesz uczyć się w godnych warunkach.

Wiemy jak ważna jest chwila odpoczynku między zajęciami lub możliwość odstresowania się po egzaminach. Na moment relaksu zapraszamy do baru. Zjesz tam dobry obiad lub napijesz się energetycznej kawy.