Wizyta w Wyższej Szkole Biznesu – National – Louis University w Nowym Sączu

Absolwenci Warszawskiej Szkoły Wyższej z siedzibą w Otwocku kontynuują studia magisterskie w Wyższej Szkole Biznesu – National – Louis University w Nowym Sączu. W dniu 4 lipca br. Rektor Warszawskiej Szkoły Wyższej z siedzibą w Otwocku prof. dr hab. Józef Szabłowski złożył wizytę w wymienionej uczelni w Nowym Sączu. Omówił z Rektorem Wyższej Szkoły Biznesu – National – Louis University w Nowym Sączu dr. Dariuszem Woźniakiem kontynuowanie studiów magisterskich przez absolwentów z roku 2017/2018, a także tych, którzy ukończyli studia licencjackie wcześniej.  Warunki kontynuowania studiów są bardzo dobre. Jest to uczelnia, która ma potoczną nazwę ” uczelnia w chmurach”. Wykłady odbywają się online w wyznaczonych terminach, ale studenci mogą je odtwarzać w dowolnym czasie i dowolną liczbę razy. Kandydaci na studia w Nowym Sączu otrzymują dokładną informację w dziekanacie naszej uczelni.

Na zdjęciach Rektor Warszawskiej Szkoły Wyższej z siedzibą w Otwocku prof. dr hab. Józef Szabłowski z Kanclerzem Wyższej Szkoły Biznesu – National – Louis University w Nowym Sączu mgr. Przemysławem Bochenkiem