Studia 100 % ON-LINE

Zmiany we współczesnym świecie oraz znaczne upowszechnienie Internetu dają duże szanse na efektywny rozwój nowoczesnych metod procesu kształcenia. Nadchodzi era nowej formy edukacji wykorzystującej najnowocześniejsze technologie informatyczne. Każdy z nas robi się coraz bardziej wymagający – chcemy więcej, w szybszym czasie, przy ograniczonych kosztach.  Dlaczego zatem nie pozwolić Studentowi korzystać z możliwości, jaki daje nam świat? My, jako Uczelnia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologii edukacyjnej – chcemy zapewnić naszym Studentom pełen wachlarz form kształcenia.

Studia przez Internet 100 % ON-LINE, to przede wszystkim wygoda!

Bardzo ważną zaletą kształcenia na odległość jest duża elastyczność procesu nauczania, która pozwala na wybór miejsca, czasu i tempa zdobywania wiedzy. E-learning znosi, więc bariery czasu i przestrzeni, wskutek czego otwiera szansę na zdobywanie wykształcenia wszystkim bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, sprawność fizyczną oraz warunki rodzinne. Determinuje swobodę wyboru miejsca realizacji procesu uczenia się, umożliwia zaoszczędzenie czasu i pieniędzy związanych z dojazdem na zajęcia.  Poza tym zajęcia prowadzone w systemie zdalnym umożliwiają dostosowanie tempa nauczania do indywidualnych potrzeb oraz możliwości uczestników tego procesu, rozwijają ich kreatywność, ale także kształtują takie ważne cechy, jak cierpliwość, oraz samodyscyplina.

Student w dogodnym dla siebie miejscu – łączy się na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy Microsoft Teams z oferty Office 365 – z wykładowcą, który przeprowadza wykład lub ćwiczenia.

Studiowanie jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!

Zgodnie z naszym mottem –,, Powierz nam swoje wykształcenie a my zaopiekujemy się Tobą”– zachęcamy Naszych Studentów do nowej i wygodnej formy kształcenia – przez Internet 100 % ON-LINE.  Dyplom uzyskany po ukończeniu studiów jest identyczny, jak po ukończeniu studiów przyjazdowych (świadectwo niczym się nie różni i jest tak samo ważne).

Nasze studia przez Internet 100 % ON-LINE, są zaprojektowane tak, aby pasowały do Twojego życia!