PRZESTRZEŃ WSPÓŁPRACY – PRZESTRZEŃ ROZWOJU

Zapraszamy do udziału w niezwykle ciekawym przedsięwzięciu – projekcie, który wzbogaci kompetencje jego uczestników (mieszkańców województwa mazowieckiego) o umiejętności niezbędne lub pożądane na rynku pracy, odpowiadające potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa.

Mamy zaszczyt i przyjemność przedstawić Państwu możliwość zostania beneficjentem projektu „Przestrzeń współpracy – przestrzeń rozwoju” skierowanym do trzech grup uczestników.

Aby skorzystać z tej możliwości, trzeba przystąpić do projektu. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w systemie e.mazovia.

Zgodnie z zasadą równych szans Kobiet i Mężczyzn zapewniamy równy dostęp do wsparcia uwzględniając ich indywidualne potrzeby.  Wsparcie w projekcie jest dostosowane do możliwości psychofizycznych i ograniczeń Uczestników Projektu.

Zgodnie z zasadą niedyskryminacji i dostępności Osób Niepełnosprawnych wsparcie co do zakresu i formy będzie dostępne dla Osób Niepełnosprawnych.

Realizacja zadań jest odpowiedzią na zdiagnozowane problemy i potrzeby Uczestników Projektu (UP) oraz przekłada się bezpośrednio na osiągnięcie celów i wskaźników projektu. Podczas realizacji nie będą powielane żadne stereotypy, ani nie będą prowadzone żadne formy dyskryminacji ze względu na płeć, wiek, wyznanie, stan zdrowia, niepełnosprawność, światopogląd, przynależność kulturową/etniczną, status społeczny, ekonomiczny itp.

Zajęcia będą realizowane w pomieszczeniach posiadających odpowiednie zaplecze i dostępnych dla Osób Niepełnosprawnych.

Kadra merytoryczna odpowiadająca za realizację zadań posiada wykształcenie wyższe lub certyfikaty/zaświadczenia oraz doświadczenie (minimalne doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie nie może być krótsze niż 2 lata), umożliwiające przeprowadzenie danego wsparcia.

Zalety:
zajęcia w małych (dziesięcioosobowych) grupach
harmonogram zajęć i warsztatów dostosowany do potrzeb i preferencji uczestników
ciekawe tematy i doświadczeni wykładowcy- praktycy
bezpłatne certyfikowane szkolenia VCC
serwis kawowy
materiały szkoleniowe
Projekt dofinansowany w 100% ze środków Funduszy Europejskich (z programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój).

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje zgłoszenie online.

Zapraszamy na citispace.mazovia.edu.pl