Zapisy na szkolenia specjalizacyjne w Filii Collegium Mazovia w Otwocku!

Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia informuje o otwarciu zapisów na szkolenia specjalizacyjne w Filii Collegium Mazovia w Otwocku.

Już w dniu 3 października 2020 r. zaplanowaliśmy rozpoczęcie zajęć w Filii Collegium Mazovia w Otwocku na szkoleniach specjalizacyjnych w dziedzinie:

  • Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki,
  • Pielęgniarstwo operacyjne,
  • Pielęgniarstwo chirurgiczne,
  • Pielęgniarstwo internistyczne,
  • Pielęgniarstwo ginekologiczno-położnicze,
  • Ochrona zdrowia pracujących,
  • Pielęgniarstwo opieki paliatywnej.

Zainteresowane uczestnictwem pielęgniarki i pielęgniarzy prosimy o bezzwłoczne rejestrowanie się w systemie SMK.

Osoby zainteresowane ukończeniem specjalizacji w danej dziedzinie, a nieposiadające wymaganych kursów specjalistycznych, zapraszamy do kontaktu z Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia pod numerem telefonu:

Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego mgr Monika Orzełowska,

tel: 500 114 100

lub 25 633 30 32 wew. 43

Dla tych osób partnerzy Collegium Mazovia uruchomią kształcenie na wymaganych kursach, co umożliwi uzupełnienie wymaganych kwalifikacji przed zakończeniem specjalizacji.

Jednocześnie informujemy, że prowadzimy nabór na pozostałe specjalizacje znajdujące się w ofercie Centrumw SMK Kształcenie zostanie uruchomione po zebraniu odpowiedniej liczby zainteresowanych.

Jednocześnie informujemy, że prowadzimy nabór na pozostałe specjalizacje znajdujące się w ofercie Centrum w SMK.  Kształcenie zostanie uruchomione po zebraniu odpowiedniej liczby zainteresowanych.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty szkoleniowej Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w kształceniu podyplomowym pielęgniarek i położnych zapewnia wysoki poziom świadczonych usług edukacyjnych. Potwierdzają to dotychczasowe wyniki zdawalności egzaminu państwowego przez naszych uczestników, które wynoszą 100%.

Przed Państwem prezentacja oferty Centrum Kształcenia Podyplomowego. Zapraszamy na film:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *