Nasze plusy

Nasze ++

Jesteśmy lokalną uczelnią z najniższym czesnym w okolicy. Dobre studia nie muszą wiele kosztować. W WSW z siedzibą w Otwocku nie płacisz pełnego wpisowego, dostaniesz zniżkę rodzinną a jeśli polecisz szkołę znajomym także przyznamy Ci rabat.

WSW`z siedzibą w Otwocku to kierunki dobrane pod kątem preferencji studentów, pracodawców i wymagań rynkowych. Szeroki wybór specjalizacji odpowiadających aktualnym potrzebom rynku pracy.
Profesjonalne i kompleksowe studia przygotowujące do późniejszej pracy zawodowej. Z nami z najdziesz ciekawy staż i praktykę. Przez cały okres studiów możesz korzystać z wiedzy wykładowców- specjalistów w swojej dziedzinie, profesjonalnie wyposażonych pracowni zawodowych, pomocy naukowych, biblioteki, czytelni. Wszystko to zwiększa twoje szanse na rynku pracy!!!

Nauka nie musi być nudna. Pomaga w tym przyjazna atmosfera, mili wykładowcy, ciekawy sposób prowadzenia zajęć. Kompetentna obsługa przy załatwianiu spraw studenckich sprawia, że możesz skupić się na pogłębianiu swojej wiedzy.

Twoje wysiłki zostaną docenione. Za osiągnięcia w nauce możesz liczyć nie tylko na stypendium rektora. Masz także szanse na udział w badaniach i publikacje a w rezultacie na specjalny dyplom z wyróżnieniem, który da Ci szanse na lepszy start!!!

Nasza dogodna lokalizacja jest bezspornym plusem. Uczelnia mieści się przy jednej z głównych ulic miasta, blisko od stacji PKP i okolicznych przystanków autobusowych. Wszystkie zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonych, przestronnych salach wykładowych i pracowniach. Dzięki temu nie tracisz czasu na przemieszczanie i możesz uczyć się w godnych warunkach.

Wiemy jak ważna jest chwila odpoczynku między zajęciami lub możliwość odstresowania się po egzaminach. Na moment relaksu zapraszamy do baru. Zjesz tam dobry obiad lub napijesz się energetycznej kawy.

Wiemy też jak ważna jest dobra organizacja. W trosce o Twój cenny czas postaramy się szybko i bezproblemowo załatwić każdą sprawę. Informuj nas o swoich uwagach i spostrzeżeniach a dopełnimy wszelkich starań, abyś czuł się u nas komfortowo. Będzie nam miło, jeśli polecisz uczelnie znajomym.